Відгуки

Микола Малець, ТОВ «Геліум»

Микола Малець, власник компанії ТОВ «Геліум»
У мене була низка питань, на які хотілося знайти відповіді. Я знайшов відповіді на питання, пов'язані з персоналом: як правильно працювати, як викликати бажання робити якісь дії.

Я отримав підтвердження своїх думок, підтвердив їх із професійної точки зору, знайшов відповіді на 90% своїх питань. Насправді я застосував постановку завдань зі зворотнім зв'язком, аби розуміти: як зрозуміли, як усвідомили постановку завдань співробітники. Плюс я прописав план на рік з відкриття та запуску польської компанії. За цим планом зараз ми йдемо. Також відкоригував взаємодію із співробітниками. Отримуючи інформацію, я пробував її в роботі.

Важко було виділити час, бо треба було спланувати захід, потім його провести та оцінити. Це трохи забирало час від операційної та особистої діяльності.

Став спокійнішим, бо став усвідомленішим. Ви корисні власникам бізнесу, тому що ми знаходимося у низькокультурному веденні бізнесу, ми ведемо бізнес за ситуацією, яка склалася з нами раніше. Але максимально ефективні ми там, де займаємось усвідомлено обраною дією.

І тут буде велика користь від вас для власників бізнесу — направити людину, щоб вона максимально отримувала задоволення від того, чим вона займається. І він буде набагато екологічнішим у сфері бізнесу.

А для керівників підприємств, топ-менеджерів ви корисні у сфері пошуку, налагодження взаємин із підрозділами та власником бізнесу.