Відгуки

Євген Ткаченко, «ET GROUP»

Євген Ткаченко, власник компанії ET GROUP «Двері та меблі вищого класу від Євгена Ткаченка»

Про рекрутингову компанію ЦСБ «Олександрія» дізнався випадково. В інтернеті у пошуку обрав кілька компаній, зателефонував за списком. Відразу сподобалося спілкування, сприйняв співрозмовника за голосом, адекватній розмові.

За весь час співпраці було знайдено та працевлаштовано співробітників на наступні вакансії: інженер-конструктор, менеджер з продажу, майстер цеху, водій, збирачі, пакувальники, вантажники, зварювальники, програміст 1С, бригадир.

Основна складність, з якою зіткнувся професіоналів своєї справи мало, не всі здатні виконувати поставлені завдання, відповідально ставитися до роботи, не володіють потрібним набором особистих якостей, напівзаходи. Хочеться знайти співробітника, який відповідатиме очікуванням на всі 100%.

Сподобалося у співпраці з ЦСБ «Олександрія» те, що співробітників рекрутери знаходять оперативно, надають більше інформації про ринок праці, побажання кандидатів, їх мотивацію. Весь процес відбувається швидше, ніж за самостійного пошуку, не витрачається час і нерви на невідповідних кандидатів, відбувається відсівання неякісних фахівців.

Пошук фахівців за допомогою рекрутингового агентства ЦСБ «Олександрія» буде корисним для керівників, які цінують свій час, потребують кваліфікованих фахівців у стислий термін. Це може бути будівельні, виробничі підприємства, торгові організації.

Рекомендую партнерам для пошуку потрібних співробітників рекрутингову компанію ЦСБ «Олександрія».