HR-система за 2 години

За 2 години ви освоїте систему ефективного підбору персоналу, щоб самостійно та з першого разу знаходити ідеальних кандидатів на будь-які посади для вашої компанії.
HR консультації Київ
Давайте знайомитись, мене звати Алевтіна Ламах. Я засновник рекрутингової агенції,
яка за 16 років допомогла 600+ компаніям знайти ключових співробітників на 4000+ різних позицій. Я сама власник бізнесу, тож добре розумію нюанси, з якими стикаються власники компаній. Я говорю з ними однією мовою, допомагаю їм вирішувати кадрові питання — це і є мій бізнес.

Знаю, що ви бажаєте гарантій - що знайдете гідного спеціаліста, що він упорається зі своїми обов'язками та швидко вийде на потрібні показники і ніколи не зупинятиметься на досягнутому.

Знаю, бо сама з цим згодна. А ще я згодна з тим, що стабільний
результат ґрунтується на системі. Точніше – на HR-системі.

Організаційна структура. Система адаптації. Система мотивації. Система розвитку працівника. Система контролю ефективності.

За 2 години я вам простою та зрозумілою мовою поясню, як побудувати таку систему в своєї компанії. Дві години, щоб ви заощадили роки життя та сотні тисяч грошей на
самостійних експериментах.

Здогадуюсь, вам це знайоме:

 • Ви ставите питання, як сформувати вимоги до співробітників, як відібрати потрібних фахівців, де їх знайти, як побудувати мотивацію і як перевірити їх під час випробувального терміну.

 • Ви знаєте, хто саме вам потрібен, але перелік вимог дуже високий - це уповільнює процес пошуку хоча б декількох гідних кандидатів. І незрозуміло, де їх знайти.

 • Ви втомилися від постійної плинності кадрів, виховання молоді та втрати перспективних співробітників, які за півроку чи рік йдуть до інших роботодавців.
 • Ви починаєте розуміти, що залучаєте не тих спеціалістів. Приємні перші враження та великі надії швидко розбиваються об стіну слабких невтішних результатів.

 • Ваші співробітники постійно чимось незадоволені, і щоразу вигадують нові відмовки, які заважають їм виконувати свої обов'язки та приносити компанії бажаний результат.

 • Ви помічаєте, що компанія стоїть на місці і не прогресує - тому що у співробітників зник азарт та ентузіазм для постійного зростання та розвитку.
Всі ці ситуації – результат збою вашої HR-системи.
За дві години я підкажу, як їх вирішити.

Рішення першої необхідності


У незнайомій місцевості складно прокласти маршрут, щоб дістатися з точки А до точки Б без будь-яких пригод та перепон.

Питання кадрової політики для багатьох бізнесменів є тією незнайомою місцевістю. Вони наймають HR-фахівців, проте, як кажуть, є нюанс… HR-фахівці – це також співробітники.

Також бізнесмени можуть звертатися до рекрутингових агенцій. Про слабких немає сенсу говорити, а сильні самі запитають про HR-систему та поставлять безліч питань, до яких ви можете бути і не готові.

Отже, власнику бізнесу важливо самому розібратися в ключових моментах HR-системи, щоб правильно ставити завдання, грамотно контролювати їх виконання та убезпечити себе від пригод навіть із найманими HR-фахівцями та рекрутинговими агентствами.

Коли ви самі в чомусь добре знаєтеся — вас неможливо застати зненацька. І неможливо скористатися вашою нібито непоінформованістю.

Наш з вами план на 2 години

 • 1
  Розглянемо вашу поточну ситуацію
 • 2
  Сформулюємо та зафіксуємо вашу мету
 • 3
  Виявимо фактори, що заважають її досягти
 • 4
  Визначимо ваші можливості
 • 5
  Підберемо найдієвіші методи
 • 6
  Спроектуємо покроковий план дій
100% персоналізація
За свою 16-річну кар'єру я вже зрозуміла різницю і тонкощі підбору персоналу для компаній різних сфер бізнесу. І класика, і екзотика.

Я чітко розумію, чим має відрізнятися директор торгового підприємства від директора виробничого. Або, скажімо, як шукати менеджера з продажу дорогого обладнання в сегменті b2b.

Кожна компанія має свою історію, а також свою карту пріоритетів. Тому що кожна компанія має свої амбіції, ресурси, швидкість і можливості.

Тому моя консультація буде на 100% персоналізована під ваш запит і на 100% відповідатиме вашим потребам.

Ніяких зайвих дій і рухів. Тільки те, що потрібно саме вам.

І я буду з вами спілкуватися не як консультант з бізнесменом, а як бізнесмен з бізнесменом. І я буду в ролях менеджера, рекрутера, тренера, спеціаліста з усунення несправностей і наставника в HR-питаннях.

В результаті консультацій Ви отримаєте:

 • Точне розуміння цілей і нюансів їх досягнення
 • Конкретний план дій, без води і загальних фраз
 • Перелік рекомендацій для кожного етапу плану
 • Керівництво для вирішення основних кадрових завдань
 • перелік перших кроків для швидкого впровадження
 • Набір надійних інструментів і готових рішень
В процесі ви дізнаєтеся як:
 • 1
  Визначати, яким вимогам повинні відповідати кандидати.
 • 2
  Розуміти, як саме ставити завдання, щоб вони були виконані.
 • 3
  Делегувати відповідальність так, щоб співробітники її цінували.
 • 4
  Призначати справедливу зарплатню, щоб зберегти мотивацію.
 • 5
  Контролювати результативність, щоб відстежувати прогрес.
 • 6
  Захищати себе від непотрібних витрат на персонал.
Історія на 1 млн грн
Олексій звернувся за допомогою у пошуку кандидатів. Компанія вирішила масштабуватись, відкрити представництва у трьох різних містах. Відповідно, шукали трьох директорів для запуску філій із нуля.

Коли ми розбирали ситуацію, виявили, що в компанії відсутня HR-система. Ми це виправили. Розробили схему відкриття філій, розділили функції серед співробітників (хто шукає офіс, хто займається наймом, хто приваблює клієнтів).
Визначили скільки платити за кожну функцію.
Спочатку реалізували систему в одній філії. Потім її повторили у решті.

«Алевтін, за 2 години ви мені заощадили 990 000 грн» - це реакція Олексія.
Інші реакції клієнтів:
«Я думав, що потрібних мені кандидатів вже не знайти. А тепер я розумію, що насправді під потрібні параметри підходять багато кандидатів. І що за грамотного управління вони дадуть результат, який я хочу».

«Після консультації я за 5 днів знайшов собі помічника – було все легко, зрозуміло. А ваша інструкція з питаннями для співбесіди допомагає швидко розкрити кандидата та оцінити його потенціал. Це дуже рятує під час ухвалення рішення про найм».

«Наш план був сміливим, і він спрацював. Ми звільнили чотирьох співробітників, залишили наймотивованіших і підвищили їм зарплату за рахунок тих, з ким попрощалися. Менеджери стали командою, їхня активність зросла. Ми заробили більше грошей, купили авто для компанії, робимо новий ремонт».
“За вартість вашої консультації я купив місяць своєї роботи. У грошах, це як мінімум $100 000. А найголовніше — я тепер маю розуміння, як далі рухатися самому і як знаходити тих, хто готовий рухатися зі мною».
Консультація за 7000 грн

Так, така ціна нашої 2-годинної роботи. Це ваші разові інвестиції в те, щоб раз і назавжди вирішити питання із HR-системою. Разові інвестиції в те, щоб постійно залучати крутих співробітників та вибудовувати з ними максимально продуктивні стосунки. Разові інвестиції у постійний максимальний результат. Ваш результат.

 • Консультація відбувається онлайн. Ми погодимо зручний для обох час. Я надам відеозапис.
 • Тривалість – 2 години. Однак ми закінчимо, коли ви отримаєте очікуваний результат.
 • Залишіть заявку та опишіть ситуацію, щоб ми на консультації одразу зайнялися справою.
+38 (067) 741-24-37