ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ДАНИХ
Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб ваша робота в Інтернет була максимально приємною і корисною, і ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.
Ця Політика конфіденційності визначає порядок обробки та захисту персональної інформації про Користувачів, яку сайт рекрутингової агенції Алевтіни Ламах www.lamah-personal.com.ua (далі - Сайт) може отримати під час використання сайту. Перед використанням Сайту, будь ласка, ознайомтеся з умовами цієї Політики конфіденційності.
Особиста інформація людей, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час), переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Проте, ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у "Згоді з розсилкою".
На сторінці збираються e-mail для зв'язку із замовником послуг, а також додатково будь-яка контактна інформація, яку забажає вказати замовник.
ЯКІ ДАНІ ЗБИРАЮТЬСЯ НА САЙТІ
Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.
Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, натиснувши посилання для відписки, що є у кожному листі.
З ЯКОЮ МЕТОЮ ЗБИРАЮТЬСЯ ЦІ ДАНІ
Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, за жодних умов, крім випадків, пов'язаних із виконанням вимог законодавства. Ваше ім'я та e-mail зберігаються на захищених серверах і використовуються відповідно до політики конфіденційності.
На сайті компанії використовуються кукі (cookies) та дані про відвідувачів сервісу Google Analytics.
Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли cookie або сповіщав про надсилання цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та послуги не зможуть працювати належним чином.
ЯК ЦІ ДАНІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ
За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.
Для захисту особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.
Проте, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити вашу особисту інформацію, ви також повинні вживати заходів щодо її захисту.
ЯК ЦІ ДАНІ ЗАХИЩУЮТЬСЯ
Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норми та інструкції.
Ми настійно рекомендуємо вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо.
Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобіжать незаконним діям шахраїв.
У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.
Відповідно до чинного законодавства України, Росії та інших країн СНД, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень та гарантій, надання яких може іншим чином розумітися, та відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.
Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватись за нормами українського права.
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
За жодних обставин Адміністрація Сайту не буде нести відповідальності ні перед якою стороною за будь-яку пряму, непряму, особливу чи іншу непряму шкоду внаслідок будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є гіперпосилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також відрахування з навчальних закладів за будь-яку втрачену вигоду, призупинення господарської діяльності, втрату програм або даних у ваших інформаційних системах або іншим чином, що виникли у зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм у роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо Адміністрація буде явно повідомлена про можливість такої шкоди.
Користувач погоджується з тим, що норми та закони про захист прав споживачів не можуть застосовуватися до використання ним Сайту, оскільки він не надає відплатних послуг.
Використовуючи цей Сайт, ви висловлюєте свою згоду з "Відмовою від відповідальності" та встановленими Правилами та приймаєте всю відповідальність, яка може бути на вас покладена.