• »
  • »
  • »
  • »

Навіщо українським роботодавцям менеджери з розвитку бізнесу в 2024 році?

Знайти менеджера з розвитку Київ
Останнім часом почастішали заявки на менеджерів з розвитку. Чому в українського бізнесу виникла потреба в таких фахівцях та які кандидати закривають вакансії? Про це піде мова в нашій статті.

На перший погляд може бути незрозуміло, як сталося, що під час війни в Україні виник попит на менеджерів із розвитку бізнесу. Але насправді все цілком логічно. Справа в тому, що до війни відкрилося багато нових бізнесів, і протягом двох років власники намагалися розвивати свої нові напрями самотужки: просувати товари чи послуги та налагоджувати систему продажів. Багато хто зрозумів, що робити це самому дуже складно, й можна отримати значно кращі результати, якщо віддати напрям в руки професіоналів. Щоб знайти спеціалістів, здатних зробити прибутковим новий напрям, бізнесмени відкривають вакансії менеджерів з розвитку.

Які кандидати найбільше затребувані?

Кого ми запрошуємо на співбесіду


Ми підбираємо для своїх замовників кандидатів, які відповідають профілю й параметрам оцінки. Саме з-поміж них на співбесіді наші клієнти обирають того, з ким буде комфортно працювати, в кому вони бачать члена своєї команди. От цьому кандидату й пропонують посаду, враховуючи його професійні й фінансові очікування.

Якщо ви ― керівник, власник бізнесу ― зараз незадоволені результатами просування чи продажами свого продукту, можливо, саме час підібрати менеджера з розвитку бізнесу.

Надсилайте заявку. ми знаємо що робити!