• »
  • »
  • »
  • »

Що втрачаЄ керівник, коли просить 4-5 кандидатів для порівняння

Підбір співробітників
Ви підбираєте співробітника під певні завдання і в ньому повинні бути ті якості та досвід, який допоможе вам досягти мети бізнесу. Ви точно знаєте ці вимоги і впевнено перераховуєте їх нам.

Тоді напрошується логічне запитання: «А що ж Ви порівнюватимете?»

З нашого досвіду підбору персоналу керівники порівнюють комфортність спілкування з кандидатом на співбесіді, думаючи, що кожен наступний буде кращим. Так відбувається гонитва, яка може спричинити значні втрати.
Найкраще - ворог гарного

що керІвник втрачає:

— кандидатів, які за цей час можуть прийняти інші пропозиції

— фінансовий результат, який би приніс перший кандидат за цей час


— час на нескінченних співбесідах

— впевненість, що потрібний кандидат існує

— довіру до претендентів і рекрутерів
Ми ж зі свого боку робимо так, щоб у співпраці з нами, наші замовники скорочували час та фінансові витрати і отримували співробітників, які вийдуть на потрібні показники, а не просто сподобаються на співбесіді.

Пам'ятайте, що доки Ви граєте в рулетку, обираючи кандидата за схемою «подобається/не подобається», Ви самі гальмуйте свій бізнес.

Якщо не хочете йти за схемою: «Оплата за роботу рекрутера → оплата за роботу неефективного співробітника → втрачений час», тоді Вам до нас!

Наша рекрутингова агенція підбирає найкращих, дає рекомендації та допомагає власникам бізнесу вже протягом 15 років. Бажаєте, щоб і ВАШ бізнес процвітав, тоді приєднуйтесь до найкращих!