• »
 • »
 • »
 • »

Як знайти бухгалтера в Україні: проблеми й рішення в 2024 році

Знайти бухгалтера Київ

Чому зараз шукають бухгалтерів?


З початком війни багато бухгалтерів, а зазвичай це жінки з дітьми, виїхали за кордон. Хтось із них уже знайшов роботу в іншій країні, а хтось і зараз працює віддалено. Є компанії, яких цілком влаштовують віддалені бухгалтери, але не всі. Чимало сфер бізнесу, що не можуть працювати з віддаленою бухгалтерією. Часто виникають питання, які керівнику потрібно обговорити з бухгалтером тут і зараз. Вимоги підприємців сьогодні – це не лише податкова звітність, а також чітке ведення всіх облікових процесів, і це може означати, що оформлення документів невідкладне, а проведення платежів не чекає навіть кілька годин. У всіх цих випадках бухгалтер потрібен керівнику в офісі. З цих причин зараз відкривається багато вакансій бухгалтера та головного бухгалтера.
Ми точно знаємо
 • Яких бухгалтерів беруть на роботу
  Сучасний український бізнес все активніше інтегрується в світову економіку. Тому з’являються запити на головних бухгалтерів зі знанням англійської мови та МСФЗ (Міжнародних стандартів фінансової звітності, англ. International Financial Reporting Standards — IFRS).
  Проте водночас є потреба в головних бухгалтерах, які можуть не лише здійснювати управлінську функцію, а й виконувати прості операції, наприклад, оформити проводку.
 • Як підібрати бухгалтера
  Ми проаналізували актуальні запити на бухгалтерів та розробили спеціальну форму прийняття заявки, щоб максимально точно сформувати портрет і параметри оцінки необхідного спеціаліста. А ще створили новий інструмент рекрутингу ― анкету, яка дає змогу перевірити рівень кваліфікації бухгалтера.
  Ми розміщуємо вакансію лише після формування точного профілю спеціаліста, необхідного для вирішення завдань конкретного підприємства, а під час попереднього відбору точно визначаємо рівень його підготовки.
 • Який результат
  Наших кандидатів замовники не просто приймають на роботу, вони вважають їх ідеальними.
  Тільки за останній рік роботи наша рекрутингова компанія підібрала 42 бухгалтери, включно з головними.

Відправте заявку просто зараз

У співпраці з нами ви обов’язково знайдете собі високопрофесійного фахівця, з яким будете спокійні та впевнені у бездоганності бухгалтерського обліку та звітності.